You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ticket Bazar
O nás

Jak to celé začalo? Zřejmě ironií osudu :-)

Myšlenka na vytvoření Ticket-Bazaru nám byla vnuknuta při hledání vhodné šablony pro zcela jiný záměr , který se nakonec nerealizoval.

Mezi vytipovanými šablonami byla jedna určená přímo na předprodej vstupenek. Ovšem její název BAZAR byl, pro čechy, lehce zavádějící. Ačkoli původní význam slova je tržiště, u nás je spojené převážně s prodejem použitého či zánovního zboží.

Tato šablona za to může

Nejprve jsme na název TICKET-BAZAR vůbec nesoustředili pozornost, ale po několikanásobném zobrazování a porovnávání jednotlivých šablon nás to trklo! Uvědomili jsme si, že u nás není jediný čistě specializovaný bazar na vstupenky a když hledáte lístky třeba na vyprodaný koncert, musíte prolézt hned několik bazarů. To samé platí i pro vkládání inzerátů. Další věc která nám hrála do karet, byla volná cz doména tohoto jména. Tak jsme se okamžitě pustili do práce a na začátku roku 2012 spustili první verzi webu.

První verze webu

Díky tomu mohly vzniknout webové stránky pro bezplatnou inzerci se zaměřením na vstupenky.

Postupem času proběhlo několik drobných změn, úprav a vylepšení.

Postupné proměny první verze webu

S rozmachem tabletů a smartfounů postupně přestala první verze vyhovovat a tak jsme asi po pěti letech spustili druhou verzi, která zaznamenala velký rozdíl ve vzhledu. Webová stránka se od té doby umí přizpůsobit velikosti zařízení, na kterém je zobrazována.

Responzivní verze webu

Uplynul další rok a Ticket-bazar.cz byl zase o něco vylepšen a sice povýšili jsme ho na vyhledávač.

V současné době připravujeme další vylepšení a intenzivně pracujeme na nové verzi stránek.