You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Články
Koncerty
Hledej

MAGNETIC FESTIVAL 2020

Sedmnáctá edice jednoho z největších indoor tanečních festivalů ve střední Evropě proběhne v pátek 11. prosince 2020. Právě v tento den se hala PVA Expo v Praze v Letňanech promění v gigantický taneční klub pro 10.000 návštěvníků.

Ostatní
Hledej

Vyhraj Tričko!

Vytvoř si na Ticket-bazar.cz přihlašovcí účet. V účtu doplň telefonní kontakt a v neposlední řadě vlož inzerát.  Možná právě Ty dostaneš tričko.

Každý týden obdaříme jednoho vylosovaného uživatele některým tričkem z naší kolekce.

Nemusíte ale čekat na to až budete vylosovaní, trička se dají i zakoupit na našem shopu:

https://obchod.ticket-bazar.cz/index.php

Koncerty
Hledej

ŽIŽKOVSKÁ NOC 2020

Desátý ročník multižánrového festivalu „Žižkovská Noc“ se přesunul z jara na podzim. Nově proběhne ve dnech 8. až 10. října 2020.

Program zahrnující divadlo a literaturu v těsné blízkosti hudby se odehraje nejen na Žižkově. Po tři dny a tři noci vystoupí několik set stovek interpretů z celého světa.

Novinky
Hledej

NAJDI PARŤÁKA

Sháníš lístek a současně nechceš jít sám? Nebo odpadnul kámoš a kromě lístku navíc nemáš s kým jít? Nově máš možnost napsat vzkaz, pomocí kterého možná najdeš parťáka nebo parťačku :-)

Koncerty
Hledej

Festival Záře 2020

První ročník multižánrového hudebního festivalu Záře v areálu bývalých kladenských hutí Poldi se uskuteční 12. září. Mezi prvními potvrzenými jmény je legendární švýcarská kapela The Young Gods.