You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Články
Koncerty
Hledej

ARTU KUS přinese božské The Young Gods!

Druhý ročník festivalu Artu Kus na Bojišti v Trutnově se blíží!
Festival, jehož záměrem je nejen být hudebně multižánrový, ale propojit i další různorodé formy umění a tvůrčího vyjádření a povýšit kreativitu na hlavní spojující prvek rozhárané společnosti. Konat se bude opět v legendárním přírodním areálu Bojiště Trutnov, ve stínu stromů a kapradiny.

Sport
Hledej

Grand Prix České Republiky MotoGP 2020

Grand Prix České republiky 2020 se nezadržitelně blíží! Jako každoročně se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek, nejlepší světové závodníky a skvělou atmosféru. Nadcházející ročník Velké ceny České republikyGrand Prix se bude konat tradičně v srpnu o víkendu 7.– 9. srpna 2020 a jejím organizátorem bude i letos Spolek pro GP ČR.

Koncerty
Hledej

POP MESSE FESTIVAL

„Pop Messe je nový hudební festival navazující na kredit Brna, města s dlouholetou veletržní tradicí a zaměřením na vzdělání, nové technologie a inovaci. Hudební program je primárně (ale nejen) zaměřen na mladou multižánrovou hudbu přesahující obecně vžitý pojem POP. Dvoudenní akce proběhne 24.–25. července v Brně v areálu bývalého fotbalového stadionu Za Lužánkami a Bobycentra. Pop Messe staví na ambici stát se unikátní kulturní platformou s vysokým uměleckým potenciálem v dynamicky se rozvíjející jihomoravské metropoli.“

Koncerty
Hledej

Korn a Gojira

KoRn jsou zpět! Skupina ohlásila koncertní turné, s kterým se vrátí do České republiky. Vystoupí 30. května 2020 v pražské Tipsport aréně spolu se speciální hostem, francouzskou kapelou GOJIRA.

KoRn v Praze predstaví nové studiové album The Nothing, které vyšlo loni v září.

Koncerty
Hledej

The Subways vystoupí v Praze i v Brně

The Subways slaví 15 let od vydání debutové desky Young for Eternity! Po bezmála čtyřech letech vyplněných studiem, rodičovskými povinnostmi a skládáním nových věcí se Billy, Charlotta a Josh vrací na klubová pódia s čerstvou energií a novým pohledem na věc. Přijď zažít stagediving, zapařit na legendární hitovky a zjistit kam se kapela posunula. Stay punk!