You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Koncerty
Koncerty
Hledej

MAGNETIC FESTIVAL 2020

Sedmnáctá edice jednoho z největších indoor tanečních festivalů ve střední Evropě proběhne v pátek 11. prosince 2020. Právě v tento den se hala PVA Expo v Praze v Letňanech promění v gigantický taneční klub pro 10.000 návštěvníků.

Koncerty
Hledej

ŽIŽKOVSKÁ NOC 2020

Desátý ročník multižánrového festivalu „Žižkovská Noc“ se přesunul z jara na podzim. Nově proběhne ve dnech 8. až 10. října 2020.

Program zahrnující divadlo a literaturu v těsné blízkosti hudby se odehraje nejen na Žižkově. Po tři dny a tři noci vystoupí několik set stovek interpretů z celého světa.

Koncerty
Hledej

Festival Záře 2020

První ročník multižánrového hudebního festivalu Záře v areálu bývalých kladenských hutí Poldi se uskuteční 12. září. Mezi prvními potvrzenými jmény je legendární švýcarská kapela The Young Gods.

Koncerty
Hledej

RESPECT FESTIVAL BUDE V ZÁŘÍ

17.6. 2020 - Respect Festival, 23. ročník, 5. – 6. 9. 2020, Rohanský ostrov, Praha – putovní festival, zóna tolerance plná hudby, rytmů, barev a chutí z celého světa...

Koncerty
Hledej

ARTU KUS přinese božské The Young Gods!

Druhý ročník festivalu Artu Kus na Bojišti v Trutnově se blíží!
Festival, jehož záměrem je nejen být hudebně multižánrový, ale propojit i další různorodé formy umění a tvůrčího vyjádření a povýšit kreativitu na hlavní spojující prvek rozhárané společnosti. Konat se bude opět v legendárním přírodním areálu Bojiště Trutnov, ve stínu stromů a kapradiny.