You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ostatní
Ostatní
Hledej

Vyhraj Tričko!

Vytvoř si na Ticket-bazar.cz přihlašovcí účet. V účtu doplň telefonní kontakt a v neposlední řadě vlož inzerát.  Možná právě Ty dostaneš tričko.

Každý týden obdaříme jednoho vylosovaného uživatele některým tričkem z naší kolekce.

Nemusíte ale čekat na to až budete vylosovaní, trička se dají i zakoupit na našem shopu:

https://obchod.ticket-bazar.cz/index.php

Ostatní
Hledej

Legendární Comic-Con míří poprvé do Prahy!

Vstupte do světa splněných snů pro fanoušky zejména sci-fi, fantasy a hororu. Užijte si nadupaný třídenní festival věnovaný videohrám a stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu, knihám a obrazům, kostýmům...

Ostatní
Hledej

Malá noc módy 5

Malá Noc Módy (MNM) je brněnská otevřená platforma nezávislé, studentské a alternativní módní scény. Tvoříme alternativu ke komerčním módním akcím a už čtyřikrát jsme v Brně představovali to nejčerstvější z lokální i zahraniční tvorby.

Ostatní
Hledej

COSMOS DISCOVERY

Prožijte největší dobrodružství lidstva na světové výstavě COSMOS DISCOVERY, která otevírá své brány již 27. prosince na Výstavišti Praha. Výstava vás provede historií pilotovaných kosmických letů od jejích počátků až po současné a plánované mise. Velkolepá expozice vznikla ve spolupráci s americkou NASA, muzeem a vzdělávacím centrem Cosmosphere a českými odborníky. Výstava obsahuje stovky originálních exponátů z USA i Ruska, které byly ve vesmíru, unikátní sbírku skafandrů a reálné modely kosmických lodí, raketoplánů a raket.