You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Divadlo

KDO JE TADY ŘEDITEL?

Můžeš mě sdílet nebo hledat v inzerátech

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy, to ovšem před svými kolegy skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance.

Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje. A kdo je pro takovou roli lepší než neznámý a všemi podceňovaný herec!

Kristoffer se role rád ujme a jeho nadšení roste s přibývajícími úkoly… Ovšem nic není tak jednoduché, jak se na počátku zdálo. Jednak se ukáže, že Ravn namluvil každému ze zaměstnanců o řediteli něco jiného, a navíc se na scéně objeví bývalá Kristofferova manželka. Především se ale Kristoffer rozhodne tvořit v duchu svého nejoblíbenějšího dramatika Gambiniho!

Svérázná komedie Kdo je tady ředitel? Vás rozhodně nebude nudit, ať už jste příznivci IT či monologu Kominíka z Města bez komínů!

RAVN: „Prostě to funguje! Říkejte na všechno „ano“, a kdyby bylo nejhůř, musíte být direktivní. Nekompromisní a trvat na svém. Jste přece ředitel!“

(CITACE ZE HRY)

 

OSOBY A OBSAZENÍ

KRISTOFFER: Michal Dlouhý

RAVN: Kamil Halbich

FINNUR: Alexej Pyško / Dušan Sitek

TLUMOČNÍK:  Jacob Erftemeijer (původně Jaroslav Šmíd)

AMANDA: Kristýna Frejová / Marie Štípková

GORM: Robert Jašków / Jan Řezníček

METTE: Šárka Urbanovská / Blanka Popková

SPENCER: Tomáš Pavelka / Tomáš Červinek

NALLE: Luboš Veselý / David Punčochář

LISE: Klára Cibulková / Petra Jungmanová

HEIDI A.: Martina Krátká

 

-Zdroj: Švandovo divadlo-