Ahoj, dostaly se ke mně nějaké vstupenky na sobotní Bludfest. Koukám že se jich tady lidé zbavují ve velkém. Moje představa je, že mi výdělek ze vstupenek +/- zaplatí kemp. Tedy cena méně jak 400Kč.