KOUPÍM 2 LÍSTKY NA NEDĚLNÍ METRONOME FESTIVAL ZA CENU 2 000 KČ ZA OBA STÁNÍ NEBO TRIBUNA, PŘÍPADNĚ ZA 4 000 KČ VIP. DÍKY ZA NABÍDKY