Prodám 1 vstupenku ke stolu č. 29, místo 2... Z důvodu nemoci se bohužel nemohu dostavit, proto posílám do světa, ať to zbytečně nepropadne 🥺🥺 Arnold si zaslouží plný sál fanoušků a ne prázdnou židli 🥺🥺